Realizujemy projekty aktuarialne: od doradztwa po wsparcie operacyjne, od wycen aktuarialnych po zarządzanie ryzykiem.

USŁUGI

USŁUGI

Modelowanie i testy

Zespół Triple A wyróżnia się bogatym doświadczeniem w zakresie modelowania oraz umiejętnością połączenia wiedzy technicznej z dziedziny IT z merytoryczną wiedzą aktuarialną. Dostarczamy naszym klientom świeże i skrojone na ich potrzeby rozwiązania.

Zobacz szczegóły
Doradztwo aktuarialne

Nasi konsultanci posiadają wiedzę ekspercką i doświadczenie w różnorodnych obszarach usług aktuarialnych i dodatkowe zaplecze intelektualne w filiach w Holandii, Hiszpanii i Belgii. Doradzając naszym klientom podchodzimy do każdego przypadku indywidualnie, kładąc nacisk na praktyczne aspekty realizacji i doskonalenie procesów.

Zobacz szczegóły
Analiza danych

Analiza danych, szczególnie w erze ich ogromnej dostępności, wspomaga firmy w szukaniu rozwiązań problemów, z którymi się mierzą, może też stać się źródłem przewagi konkurencyjnej. Wspieramy naszych klientów wiedzą merytoryczną, tak aby procesy związane z gromadzeniem i przetwarzaniem danych były optymalne a wnioski z ich analizy wiarygodne.

Zobacz szczegóły
Tworzenie i wycena produktów

Naszym klientom zapewniamy wsparcie podczas pricingu produktów, wykorzystując obszerne doświadczenie w wycenie różnego rodzaju ubezpieczeń. Dbamy o zadowolenie klientów skupiając się nie tylko na dostarczaniu wysokiej jakości pracy merytorycznej, lecz również skutecznej komunikacji i efektywnym działaniu.

Zobacz szczegóły
Raportowanie

Konsultanci Triple A wspomagają towarzystwa ubezpieczeniowe w regularnych obowiązkach sprawozdawczych. Posiadamy doświadczenie w sprawozdawczości w zakresie Solvency II (zarówno formuły standardowej, jak i przy zastosowaniu modelu wewnętrznego), międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej oraz lokalnych zasad rachunkowości w wielu różnych państwach.

Zobacz szczegóły
Wsparcie w obszarze zarządzania

Triple A zapewnia elastyczne i efektywne kosztowo rozwiązania, ułatwiając pracę kadry zarządzającej we wszystkich obszarach związanych z usługami aktuarialnymi.

Zobacz szczegóły
Szkolenia

W Triple A zależy nam na otwartym dzieleniu się praktyczną wiedzą ekspercką, zarówno wewnątrz firmy jak i wobec klientów. Zgodnie z tym podejściem oferujemy szkolenia we wszystkich dziedzinach związanych z naszą działalnością.

Zobacz szczegóły
IFRS 17

Triple A oferuje wsparcie we wdrożeniu i przejściu na nowy standard sprawozdawczości. Chętnie wesprzemy naszych klientów w tym wyzwaniu i we współpracy z nimi podejmiemy się opracowania skutecznych rozwiązań.

Zobacz szczegóły

© 2024 AAA Riskfinance. All rights reserved.