O NAS Partnerzy

Compliance Partners

Skuteczne zarządzanie ryzykiem to wymóg ustanowiony przez instytucje nadzorujące rynek finansowy w Polsce i Europie. W zakresach, w których czynności aktuarialne muszą być sprzężone z obszarem compliance oraz w przypadku, gdy spotykamy się z zapytaniami dotyczącymi zgodności działania naszych Klientów z regulacjami i wymogami prawa, Triple A – Risk Finance współpracuje ze strategicznym partnerem na rynku polskim, firmą Compliance Partners.

Compliance Partners oferuje rozwiązania pozwalające na efektywność w obszarze szeroko rozumianej zgodności postępowania oraz bezpieczeństwa prawnego podmiotów rynku finansowego.

Więcej informacji na temat Compliance Partners można znaleźć na stronie www.cp.pl.

RPC Consulting

Modelowanie aktuarialne wymaga dużych nakładów obliczeniowych. Wiedząc, że naszym klientom zależy na efektywności kalkulacji, nawiązaliśmy współpracę z RPC Consulting, dostawcą Tyche – nowego oprogramowania do projekcji aktuarialnych. Dzięki współpracy pozostajemy na bieżąco z nowymi wersjami i rozwiązaniami i jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości wsparcie developerskie również w tym narzędziu a w razie potrzeby płynnie współpracować z dostawcą oprogramowania. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że nie mamy wobec dostawców oprogramowania zobowiązań i nie preferujemy żadnego dostawcy. Przy rekomendacji narzędzi kierujemy się wyłącznie interesem klienta.

Tyche kładzie nacisk na zwiększenie wydajności przeliczeń korzystając z możliwości, jakie tworzy rozwój technologiczny, i umożliwia tworzenie efektywnych kosztowo rozwiązań. Oprogramowanie może być stosowane zarówno dla ubezpieczeń na życie, jak i ubezpieczeń majątkowych. Zostało stworzone w intuicyjnym języku skryptowym T#, wspierającym języki C# i R, dzięki czemu z łatwością poradzą sobie w nim zarówno doświadczeni, jak i początkujący programiści.

Tyche oferuje również Generator Modeli Tyche – moduł zapewniający bezproblemową konwersję modeli projekcyjnych sporządzonych w arkuszu Excel do modeli Tyche.

Więcej informacji na temat RPC Consulting i Tyche można znaleźć na stronie: https://www.rpc.co.uk/

© 2024 AAA Riskfinance. All rights reserved.