O NAS

O Nas

Triple A – Risk Finance to niezależna i innowacyjna firma konsultingowa specjalizująca się w usługach aktuarialnych i zarządzaniu ryzykiem. Naszą filozofią jest dzielenie się wiedzą ekspercką i obszernym doświadczeniem, jakie posiadamy. Dzięki głębokiej znajomości produktów ubezpieczeniowych i emerytalnych oraz aktuarialnemu know-how’owi możemy wychodzić poza standardowe doradztwo, skupiając się na indywidualnych potrzebach klienta, i tworzyć skrojone na miarę narzędzia, które przynoszą wymierną wartość dodaną.

Wierzymy, że zespołowo możemy więcej, współpracujemy w multidyscyplinarnych zespołach wspierając się nawzajem. Stawiamy na transfer wiedzy zarówno wewnątrz firmy (w zespołach lokalnych i pomiędzy oddziałami) jak i do klienta. W naszych projektach koncentrujemy się na wynikach.

Przyświeca nam prosty cel – przyczynić się do sukcesu klienta.

Triple A

Firma Triple A powstała w 2006 r. w Holandii. Obecnie działamy w Holandii, Polsce, Hiszpanii i Belgii świadcząc szeroki wachlarz usług na rzecz towarzystw ubezpieczeniowych, funduszy emerytalnych, administratorów systemów emerytalnych i banków. Nasze usługi mogą różnić się w zależności od kraju, dążymy do tego, by nasze oddziały działały samodzielnie lokalnie, korzystając z zasobów intelektualnych, wiedzy i doświadczenia, dostępnych w całej firmie.

Zgodnie z tym modelem działania w styczniu 2014 r. otworzyliśmy biuro w Polsce. Nasi polscy konsultanci specjalizują się w modelowaniu i innych usługach aktuarialnych dla zakładów ubezpieczeń. Prowadzimy działalność zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych, realizując liczne projekty na rzecz klientów z wielu różnych krajów (m.in. z Holandii, Stanów Zjednoczonych, Belgii, Polski, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii).

W Triple A wierzymy w otwarte dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, tak aby zarówno nasi pracownicy, jak i klienci mogli czerpać korzyści z rozległej bazy wiedzy, jaką posiadamy. Regularnie organizujemy szkolenia i wydarzenia firmowe, podczas których nasi konsultanci z różnych krajów mają okazję się spotkać, by pogłębiać wiedzę merytoryczną i rozszerzać sieci kontaktów zawodowych. W związku z powiększającą się bazą klientów prowadzimy regularną rekrutację w poszukiwaniu nowych utalentowanych konsultantów.

Jak pracujemy

Triple A jest firmą doradczą, ale z bardzo indywidualnym podejściem do klienta. Naszym klientom proponujemy najlepsze możliwe rozwiązania, wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie, a także biorąc pod uwagę oczekiwania wobec finalnego projektu. Staramy się zawsze przedstawić wszelkie za i przeciw realizacji danego projektu, przez co finalny efekt może być najbliższy pożądanemu. W naszych usługach skupiamy się maksymalnie na praktycznych rozwiązaniach. Poza doradztwem i realizacją konkretnych projektów aktuarialnych oferujemy także tymczasowe zarządzanie.

Triple A w Polsce jest małą firmą o płaskiej strukturze, co pozwala nam dbać o efektywność kosztową i ułatwia bezpośrednią i skuteczną komunikację. Stawiamy na jakość wykonania, ważne są dla nas profesjonalne podejście pracowników i zaangażowanie w projekty. Mamy bogate doświadczenie w modelowaniu aktuarialnym, znamy najlepsze praktyki na rynku. Wyróżnia nas połączenie aktuarialnego know-how z techniczną wiedzą programistyczną, co pozwala nam realizować projekty na styku aktuariatu i IT. Jednocześnie zależy nam na dzieleniu się wiedzą z klientami, tak żeby w efekcie końcowym naszej pracy mogli oni samodzielnie korzystać z nowych rozwiązań bez potrzeby zewnętrznego wsparcia.

Jesteśmy przekonani, że wysiłek włożony w optymalizację procesów naprawdę się opłaca. Dążymy do tego, żeby nasi klienci odczuli wymierne korzyści z usprawnienia procesów sprawozdawczych i operacyjnych, w perspektywie krótkoterminowej – szybszy dostęp do danych oraz wyższą jakość wykorzystywanych informacji, w perspektywie długoterminowej – realne oszczędności.

Nasz zespół

Jesteśmy rozpoznawalni na rynku jako specjaliści aktuarialni i programistyczni, którzy dostarczają dobrą jakość i eksperci w swoich dziedzinach. Nasz zespół jest mocny merytorycznie i technicznie, co pozwala nam dostarczać wysokiej jakości rozwiązania, również niestandardowe, których obecnie nie ma na rynku. Konsultanci Triple A to profesjonaliści z doświadczeniem w dziedzinie ubezpieczeń i emerytur zdobytym w różnych instytucjach finansowych i firmach konsultingowych. Wspieramy ich w dalszym rozwoju zawodowym i osobistym zachęcając do udziału w seminariach, konferencjach i wydarzeniach firmowych organizowanych w ścisłej współpracy z zespołami z Triple A w Holandii, Hiszpanii i Belgii.

Do naszego zespołu regularnie poszukujemy aktuariuszy, modelerów, specjalistów ds. ryzyka i programistów z doświadczeniem w branży finansowej.

Konsultanci Triple A podlegają kontroli prowadzonej przez Validata, wiodącą holenderską instytucję odpowiedzialną za weryfikację pracowników sektora finansów.

Proszę o kontakt

© 2023 AAA Riskfinance. All rights reserved.