Dołącz do nas
Dołącz do nas

Chcesz pracować w konsultingu, realizować różnorodne ciekawe projekty dla międzynarodowych klientów, ale zależy Ci na zachowaniu work-life balance? Interesuje Cię praca na styku aktuariatu i IT, rozwój umiejętności technicznych w zakresie modelowania aktuarialnego? Lubisz się uczyć, dzielić wiedzą, realizować własne projekty? Jeśli czujesz się zainteresowana/y, to zapraszamy do rekrutacji.

W Triple A pracujemy w kameralnej atmosferze (kilkanaście osób w Polsce) korzystając z zalet pracy w międzynarodowej firmie (Holandia, Hiszpania, Belgia i Polska). Chwalimy sobie przyjazną atmosferę, współpracę w zespole i wsparcie innych specjalistów z Triple A, aktuariuszy i programistów. Nasze biuro mieści się w samym centrum Warszawy, a praca zdalna była nam znana jeszcze przed pandemią. Mamy też dobrą kawę, herbatę i owocowe tygodnie.

ROZWÓJ

Zależy nam, by nasi pracownicy robili to co lubią – bo lepiej się pracuje, gdy można realizować swoje zainteresowania. W Triple A możesz rozwijać się w wybranych obszarach aktuariatu i zdobywać cenne doświadczenie pracując dla firm z Polski i zagranicy.

ZESPÓŁ

W Triple A wierzymy w siłę zespołu: dobra atmosfera i zaangażowani współpracownicy, którzy chętnie wspierają się nawzajem i dzielą się wiedzą, to zdecydowanie nasze atuty.

WORK-LIFE BALANCE

Chociaż lubimy swoją pracę, wiemy że nie samą pracą człowiek żyje. Nie jesteśmy stereotypową firmą konsultingową, w której standardem jest praca w nadgodzinach.

ZAINTERESOWANA/Y?

Do naszego zespołu regularnie poszukujemy aktuariuszy, modelerów, specjalistów ds. ryzyka i programistów z doświadczeniem w branży finansowej.
Zachęcamy do aplikowania poprzez przesłanie CV i listu motywacyjnego.

APLIKUJ

© 2024 AAA Riskfinance. All rights reserved.