Strona internetowa Triple A wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat używanych przez nas plików cookie oraz możliwości ich modyfikacji znajdują się na stronie Ok x

Redmore Group częścią House of HR

REDMORE GROUP częścią House of HR

13 listopada 2017 r. House of HR ogłosiła podpisanie ostatecznej umowy dotyczącej przejęcia Redmore Group, holenderskiego dostawcy usług specjalizującego się w zaopatrywaniu (ERP) doradztwie, oddelegowaniu pracowników i dostarczaniu rozwiązań technologicznych. Kliencami Redmore Group są zarówno międzynarodowe, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa, przede wszystkim z sektora publicznego, bankowości i ubezpieczeń. Z obrotem ponad 100 milionów euro i doskonałą stopą zwrotu, Redmore Group stanowi ważny element portfolio House of HR.

Grupa Redmore powstała w 2014 roku z połączenia uznanych na rynku marek - Talent & Pro, Triple A Risk Finance, Triple S Unlimited and Profource. Łącznie firmy te zatrudniają ponad 1200 specjalistów, którzy tworzą i wdrażają rozwiązania w obszarach ryzyka i zgodności, finansów i kontroli, doskonalenia procesów i zarządzania projektami,  wdrożeń systemów ERP i zapewniania obslugi procesów pierwotnych i wtórnych na rynku bankowości i ubezpieczeń.

Dlaczego Redmore wybrał House of HR?

"Dzięki HOHR możemy spełnić nasze ambicje rozwoju. Jesteśmy bardzo zadowoleni z HOHR, ponieważ będzie to dla nas platforma do poszerzenia naszych usług w kraju i na arenie międzynarodowej oraz umożliwi nam szybszy rozwój. Stworzy to nowe możliwości dla naszych klientów i lepsze perspektywy kariery dla naszych pracowników. Podobnie jak my, HOHR ma kulturę przedsiębiorczości zorientowaną na rozwój wysoko wyszkolonych pracowników z naciskiem na wzrost innowacyjności i rozwój rynku. Dlatego stanowimy idealne połączenie".

Rika Coppens, dyrektor generalny House of HR, jest również entuzjastycznie nastawiona do nowego przejęcia:

"Czekamy z niecierpliwością na przyjęcie całego zespołu Redmore do House of HR. Są to ludzie niezwykle przedsiębiorczy i, podobnie jak w przypadku innych naszych firm, kultura ich pracy ma na celu rozwój i wzrost innowacyjności. Pasują oni również do House of HR pod względem rodzaju klientów, kandydatów i regionów, w których prowadzą swoją działalność. Redmore Group zatrudnia głównie wysoko wykształconych specjalistów z dziedziny finansów oraz profile beta. To doskonale uzupełnia nasze działania w zakresie inżynierii i doradztwa finansowego. Byliśmy już dość aktywni w Holandii z markami takimi jak Accent, Continu i Covebo, ale wciąż widzimy potencjał do wzrostu na tym rynku.  Jesteśmy więc przekonani, że posiadając Redmore w naszej grupie staniemy się jeszcze silniejsi i stabilniejsi.