Strona internetowa Triple A wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat używanych przez nas plików cookie oraz możliwości ich modyfikacji znajdują się na stronie Ok x

Michał Krąp
  dsc_7445.jpg      

Michał, Principal, Principal w Triple A, jest licencjonowanym aktuariuszem. Posiada międzynarodowe doświadczenie w obszarze ubezpieczeń na życie, zdobyte zarówno w zakładzie ubezpieczeń, firmie konsultingowej Big4, jak i w trakcie prowadzenia własnej działalności.

Jako ekspert w zakresie modelowania aktuarialnego (Prophet) i kompetentny programista (C#, SQL), najlepiej realizuje się w projektach z zakresu modelingu aktuarialnego, optymalizacji i restrukturyzacji procesów raportowych oraz, w ogólności, na styku obszaru ryzyka, aktuariatu i IT. Posiada również doświadczenie w raportowaniu opartym o metodologie market consistent (SII,MCEV), nabyte podczas kilkuletniej pracy w zespole Wycen Aktuarialnych i SII w Aegon Polska.

Michał ukończył Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada polską licencje aktuarialną nr 234.