Strona internetowa Triple A wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat używanych przez nas plików cookie oraz możliwości ich modyfikacji znajdują się na stronie Ok x

Magdalena Glinicka  dsc_7620-1.jpg  

Magdalena Glinicka pełni rolę Konsultanta w Triple A – Risk Finance Poland. Jest licencjonowanym aktuariuszem o doswiadczeniu zdobytym na Polskim rynku ubezpieczeniowym, zarówno w zakładach ubezpieczeń jak i firmach doradczych (Nationale-Netherlanden, Warta, Aegon, PwC). Zajmuje się głównie zarządzaniem ryzykiem finansowym i ubezpieczeniowym w spółkach ubezpieczeniowych oraz kwestiami związanymi z wdrażaniem Solvency II.  Uczestniczyła również w projektach z zakresu wycen aktuarialnych  (raportowanie MCEV/SII, pricing), rozwoju/walidacji modeli aktuarialnych oraz aktuarialnego audytu spółek ubezpieczeniowych.

Magdalena ukończyła kierunek Metody Ilosciowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz kierunek Matematyka na Uniwersytecie Warszawskim, posiada polską licencję aktuarialną.