Strona internetowa Triple A wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat używanych przez nas plików cookie oraz możliwości ich modyfikacji znajdują się na stronie Ok x

Kamila Kuśmierz
  dsc_8219.jpg       

Kamila Kuśmierz, Starszy Konsultant Triple A – Risk Finance, jest licencjonowanym aktuariuszem o doświadczeniu zdobytym na Polskim rynku w zakładach ubezpieczeń i firmach doradczych (takich jak KPMG oraz Aegon). Kamila posiada rozległe doświadczenie w zakresie wycen produktów ubezpieczeniowych oraz wycen portfeli ubezpieczeniowych (Market Consistent i Traditional Embedded Value, Value of New Business). Brała udział w projektach doradczych przy przejęciach i wycenach posprzedażowych portfeli ubezpieczeń.  Jest ekspertem w audycie aktuarialnym oraz zarządzaniu projektami.

Przed dołączeniem do zespołu Triple A – Risk Finance Kamila pełniła funkcję Assistant Managera KPMG Poland oraz Kierownika Działu Rozwoju Produktów Aegon TU na Życie S.A. Na początku swojej kariery zawodowej zajmowała się wyceną produktów ubezpieczeniowych oraz regionalnym raportowaniem aktuarialnym.

Kamila ukończyła kierunek Finanse i Bankowość oraz nauki aktuarialne na kierunku Metody Ilościowe i Systemy Informacyjnych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, posiada też polską licencję aktuarialną. Jest także absolwentem programu „First-Time Manager” (ICAN/Harvard Business School). Obecnie kontynuuje dalszy rozwój jako student ACCA.