Strona internetowa Triple A wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat używanych przez nas plików cookie oraz możliwości ich modyfikacji znajdują się na stronie Ok x

Franciszek Gregorkiewicz




  dsc_7807.jpg   

Franciszek Gregorkiewicz jest Partnerem Zarządzającym w polskim oddziale Triple A. Zarządza kilkuosobowym zespołem specjalistów, nadzorując merytorycznie wszystkie prowadzone projekty. Franciszek ma wieloletnie doświadczenie w aktuariacie i zarządzaniu ryzykiem oraz jest wysokiej klasy specjalistą programowania w językach MoSes oraz Prophet. Przed Triple A pracował m.in. w Eureko, Achmea i AEGON. Od powstania Triple A prowadził jedne z największych i najbardziej złożonych projektów konsultingowych na rynku holenderskim. W Triple A jest również odpowiedzialny za rozwój nowych narzędzi.

Franciszek jest absolwentem nauk aktuarialnych na Uniwersytecie w Amsterdamie, studiował również w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Chętnie dzieli się swoją wiedzą – jest częstym prelegentem na polskich i międzynarodowych konferencjach aktuarialnych i finansowych.